Dve percentá z daní meníme na sto percent radosti z hudby

Vďaka Občianskemu združeniu BCHZ a 2% z daní, ktorými podporujete našu činnosť, máme za sebou úspešný uplynulý rok, plný hudby, koncertov, operných a baletných predstavení. Tlieskalo nám publikum na Slovensku, v Rakúsku, v Slovinsku, Príbeh hudby „Pridaj sa k nám“ videlo viac ako 20 tisíc žiakov slovenských škôl, so Slovenskou filharmóniou sme uviedli až 7 Vianočných koncertov... Buďte súčasťou nášho úspešného príbehu a venujte nám aj tento rok dve percentá z daní. Postup, ako na to, nájdete nižšie.

DSC08229
Vaša podpora na rok 2024 bude využitá do poslednú centu aj na tieto aktivity:
- už v máji sa tešíme do Nemecka a Švajčiarska 
- v lete nás čaká účasť na veľkom medzinárodnom festivale v meste Yilan na Taiwane. 
- na objednávku Slovenskej filharmónie a pri príležitosti 75.výročia jej založenia pripravujeme „Príbeh hudby Slovenskej filharmónie“.  Túto objednávku vnímame ako veľkú poctu, prejav dôvery a ocenenie našej práce. 
- na jeseň chystáme pre našich fanúšikov úplne nový Príbeh hudby s netradičnou témou, na ktorom chceme deti zoznámiť s pre ne novým zaujímavým žánrom, v spolupráci so Symfonickým orchestrom Slovenského rozhlasu a špičkovými sólistami. 
- oba Príbehy hudby plánujeme priniesť deťom do škôl na celé Slovensko prostredníctvom streamu.
- tešíme sa tiež na spoluúčinkovanie pri premiére nového operného titulu v Slovenskom národnom divadle
- čaká nás aj pokračovanie projektu Koncerty pre slovenské mestá (navštívime Kremnicu, Malacky, či Ružomberok)
- navštívia nás spevácke zbory z Nemecka i Švédska a mnoho ďalšieho 

Každé euro, ktoré získame pomocou 2% z daní, nám veľmi pomôže naplniť naše plány a prinášať spevom radosť! Vopred Vám veľmi pekne ďakujeme!

Údaje, ktoré budete potrebovať:
Obchodné meno (názov): Občianske združenie BChZ
IČO: 37929925

1. Ako fyzické osoby
Súčasťou daňového priznania je už "Vyhlásenie o poukázaní dvoch percent z daní". Stiahnuť a vyplniť ho môžete aj tu. Daňové priznanie aj s vyhlasením je potrebné podať do 31.3. 

2. Ako zamestnanci
Do 30.4. je potrebné na "váš" daňový úrad zaslať "Vyhlásenie o poukázaní dvoch percent z daní" a Potvrdenie o zaplatení dane (toto potvrdenie vám vydá váš zamestnávateľ).

...podrobné informácie o postupe darovania dvoch percent z daní nájdete na stránke www.rozhodni.sk

ĎAKUJEME ZA VAŠU PODPORU.

Čo čítať ďalej