BChZ v decembri pre všetkých


Bratislavský chlapčenský zbor v spolupráci so Slovenskou televíziou pripravil pre svojich priaznivcov niekoľko vianočných darčekov.


6. decembra nás uvidíte na Jednotke v rámci show Hodina deťom


19. decembra máte možnosť zhliadnuť premiéru Adventného koncertu. Bratislavský chlapčenský zbor sa v ňom predstaví spolu s popredným slovenským organistom Stanislavom Šurinom.


19. decembra o 20.15 na TV LUX môžete sledováť záznam koncertu "Kľúč k dobru", ktorého sme sa zúčastnili v rámci našeho turné v Slovinsku. Viac informácii o tomto koncerte nájdete v našom blogu, sekcia Slovinsko 2010.

24. decembra Vám priamo pod stromček prinesieme duchovné povzbudenie hneď dvakrát:

o 14.45 si na Dvojke môžete čakanie na Ježiška spríjemniť sledovaním Vianočného posolstva - filmu, plného krásnej Vianočnej hudby, ktorý sme so Slovenskou televíziou pripravili v roku 1990.

Všetkým ľudom dobrej vôle zaspievame aj v priamom prenose z Polnočnej svätej omše. Jednotka Slovenskej televízie ju bude priamym prenosom vysielať z Katedrály sv. Šebastiána v Krasňanoch.

25. decembra Vám o 19.50 prinesie Dvojka Slovenskej televízie Vianočný koncert Bratislavského chlapčenského zboru a Petra Dvorského z roku 1996


Bratislavský chlapčenský zbor Vám želá pokojné a požehnané sviatky.

Čo čítať ďalej