Dve percentá z daní sú pre nás veľmi dôležité

Aj v roku 2023 sa prostredníctvom Občianskeho združenia BChZ uchádzame o vašu podporu. Chceme pokračovať v intenzívnom napĺňaní našej misie v oblasti vzdelávania a šírenia kultúrnych hodnôt v spoločnosti.

Čo pripravujeme pre rok 2023?
Pripravujeme množstvo koncertov doma i v zahraničí. Veľmi sa tešíme na koncertné turné na východné Slovensko, rovnako tak na plánovanú cestu na Slovinsko. Aby sme boli špičkovo pripravení, pravidelne organizujeme pre našich spevákov letnú a jesennú hudobnú školu, kde intenzívne rozvíjame ich talent a pracujeme na nových projektoch. Na máj pripravujeme pre najmladších poslucháčov nový projekt "Príbeh hudby", v rámci ktorého vzdelávame v oblasti hudby deti na celom Slovensku bez rozdielu. 

Aby sme vás mohli tešiť hudbou naplno, podporte nás. Je to veľmi jednoduché!

Údaje, ktoré budete potrebovať:
Obchodné meno (názov): Občianske združenie BChZ
IČO: 37929925

1. Ako fyzické osoby
Súčasťou daňového priznania je už "Vyhlásenie o poukázaní dvoch percent z daní". Stiahnuť a vyplniť ho môžete aj tu. Daňové priznanie aj s vyhlasením je potrebné podať do 31.3. 

2. Ako zamestnanci
Do 30.4. je potrebné na "váš" daňový úrad zaslať "Vyhlásenie o poukázaní dvoch percent z daní" a Potvrdenie o zaplatení dane (toto potvrdenie vám vydá váš zamestnávateľ).

...podrobné informácie o postupe darovania dvoch percent z daní nájdete na stránke www.rozhodni.sk

ĎAKUJEME ZA VAŠU PODPORU.
03 Nacvik - SND 3.6.2015 009

Čo čítať ďalej