Nové fotografie nášho zboru

Bratislavský chlapčenský zbor má nové profilové fotografie
S radosťou predstavujeme nové profilové fotografie od fotografa Vlada Škutu.

"Na fotografiách zobrazujeme aktuálnu generáciu spevákov. Na pozadí je pôsobisko Bratislavského chlapčenského zboru - Slovenské národné divadlo. Rozhodli sme sa tiež v hravej podobe komunikovať skratku "BChZ", ktorá je jedným zo symbolov nášho zboru," povedala Magdaléna Rovňáková, riaditeľka a zbormajsterka telesa.

Nové fotografie nášho zboru

Teleso sa fotilo na viacerých miestach v okolí Slovenského národného divadla. Celé fotenie prebehlo ešte pred nástupom sprísnených opatrení v súvislosti s koronavírusom. Zbor preto nestihol zrealizovať druhú časť fotenia, ktorá ho čaká na jar.

Bratislavský chlapčenský zbor bude fotografie postupne využívať na prezentáciu doma a v zahraničí.

Nové fotografie nášho zboru

Čo čítať ďalej