Príbeh hudby na cestách

Dobrých nápadov je veľa. Tým najlepším je stať sa súčasťou speváckeho zboru a užívať si radosť z hudby, priateľstva, ale aj ochutnať úspech a spoznať svet!

Po sérii online koncertov, ktoré sledovalo viac ako 80.000 mladých ľudí vo svojich školách, teraz Bratislavský chlapčenský zbor prichádza za svojimi fanúšikmi naživo, aby im na vlastnom príklade ukázal, ako funguje a žije spevácky zbor.

"Týmto koncertom chceme podporiť zborové spievanie na Slovensku a lokálne spevácke zbory, ktoré často v náročných podmienkach hľadajú do svojich radov nových spevákov. Spievanie v zbore pritom dokázateľne prináša do života ľudí radosť, psychickú pohodu a šťastie. Chceme, aby sa zborom darilo a prinášali stále viac hudby do nášho života." Hovorí Gabriel Rovňák ml., zbormajster a autor projektu

PRÍBEH HUDBY NA CESTÁCH

Počas koncertu zaznejú najkrajšie piesne z repertoáru zboru pod taktovkou Magdalény Rovňákovej, ktoré bude doprevádzať hovoreným slovom autor projektu a dirigent Gabriel Rovňák ml. Mimochodom - vedeli ste, že spevácky zbor sa vie premeniť na rôzne zvieratá, indiánov, či dokonca na celý symfonický orchester? Príďte si užiť radosť z hudby spolu s nami!

Najbližšie koncerty Príbeh hudby na cestách:
26.9. Bratislava
1.10. Pezinok
2.10. Veľké Orvište
3.10.Trnava
14.11. Žilina
Podrobnosti hľadajte v našom kalendári.

Tešíme sa na vás!

PRÍBEH HUDBY NA CESTÁCH

Čo čítať ďalej