Pridaj sa k nám!

Bratislavský chlapčenský zbor otvára svoje brány pre šikovných speváčikov. Špičkové slovenské teleso pod vedením laureátky krištáľového krídla, Dr. Magdalény Rovňákovej a Gabriela Rovňáka ml., Ph.D., je pripravené prijať do svojich radov talentovaných chlapcov vo veku 7 - 9 rokov.

Konkurz sa uskutoční 23. júna od 17.00 do 18.30 a 26. júna 2017 od 18.00 do 19.00 v priestoroch novej budovy SND, Pribinova ulica (služobný vchod, terasa nad parkoviskom). Treba si pripraviť jednu ľubovoľnú pesničku.

Pridaj sa k nám!

V roku 2017 sa naši súčasní členovia tešia na koncertovanie v mnohých krajinách: Slovensko, Dánsko, Nemecko, Česko, Belgicko i Francúszko. Čaká ich niekoľko desiatok predstavení na doskách Slovenského národného divadla, zaspievajú si so Slovenskou filharmóniou, tešia sa na každoročné vystúpenia pre televíziu. Okrem toho sa chlapci zúčastnia skvelého veselého speváckeho tábora.

Prečítajte si viac o našej histórii, zoznámte sa s našimi pedagógmi a pozrite sa, ako spievame.

Okrem radosti z hudby si chlapci nájdu množstvo kamarátov nielen medzi rovesníkmi, ale zoznámia sa so spevákmi a osobnosťami kultúrnej scény, s ktorými často stoja na jednom pódiu.

Máte otázku? Neváhajte nás kontaktovať na emailovej adrese bchz@nextra.sk
Tešíme sa na vás!

Čo čítať ďalej